Atlas-zajezdu.cz

Klient hledal výrazný digitální zjev pro své podnikání. Společně jsme definovali firemní identitu - pečlivě zvolili firmení barvy, navrhli jsme logo a nakonec vytvořili web, které nejen odráží jeho značku, ale také přináší úžasné uživatelské zážitky.

Mám zájem

hno-glattbrugg.ch

Chopili jsme se výzvy vytvořit firemní identitu pro švýcarskou ORL ambulanci. Započali jsme intenzivní spolupráci, kde jsme naslouchali klientovým potřebám a přáním, a následně vytvořili jedinečnou firemní identitu a webové stránky s jednoduchým a intuitivním objednávkovým systémem, splňujícím očekávání jeho pacientů v maximální míře.

Mám zájem

delfikoupelny.cz

Pro tohoto klienta jsme vytvořili moderní webové rozhraní s uživatelsky přívětivým CMS systémem, umožňujícím snadnou aktualizaci seznamu výrobců. Rozsáhlá fotogalerie obsahuje specifické realizace koupelen, reflektující kvalitu jeho práce. Design stránek je navržen tak, aby esteticky odpovídal oboru a zároveň umožnil snadné navigování.

Mám zájem

revyna.cz

Klient si přál inovovat web pomocí rozcestníku a 3 pod-sekcí, reflektujících jeho hlavní obory činnosti. Návštěvníci webu ocení přehlednost a dostupnost informací. Jsme rádi, že jsme přispěli k jejich spokojenosti a úspěchu webu.

Mám zájem

ecofoodbox.cz

Klientova vize byla jasná: jednostránkový web pro eko obaly na jídlo, oslovující gastro podnikatele. S důrazem na rychlost webu a uživatelský zážitek jsme vytvořili design s výraznými informacemi o produktu a jeho ekologických výhodách. Průběžná spolupráce s klientem zajistila, že výsledek plně splňuje očekávání a efektivně oslovuje cílovou skupinu.

Mám zájem

tiskarnaoptys.cz

Polygrafický podnik chtěl web prezentující jeho moderní technologie, strojní vybavení a inovativní tiskařské produkty ve třech jazykových mutacích. S důrazem na komplexní strukturu a rozsáhlé fotogalerie, intenzivní korektury textu a obsahu vedly k vytvoření finálního atraktivního prezentačnícho webu. Náš tým pracoval s klientem na přehlednosti a detailech, aby jeho nové klienty zaujal a stávající obohatil novými poznatky. Výsledný web slibuje přinést nové obchodní příležitosti.

Mám zájem